سلام ، به سایت سلام امداد خوش آمدید

درباره ما

رضایت مشتریان سلام امداد شمال | حمل خودرو | خودرو بر

سلام امداد خودرو چالوس

سلام امداد خودرو چالوس ایران با داشتن نزدیکه به 15 سال سابقه درخشان در خدمات جاده های شمالی کشور هموار آماده و پاسخگویی هموطنان عزیز کشور در سخت ترین شرایط بوده است. ارائه خدمات جاده ای در چالوس و سایر محور های شمالی کشور از مهمترین خدمات امداد شمال می باشد. سلام امداد خودرو شمال دارای تیم مجرب از برترین کارشناسان خبره در زمینه امداد جاده ای می باشد. 

پرسنل امداد خودرو شمال

تیم سلام امداد خودرو شمال از بهترین و خبره ترین کارشناسان زمینه امدادی جاده کشور می باشد. این افراد با داشتن سابقه امدادی طولانی همواره یار و یاور هم میهمنان عزیز کشورمان در شرایط سخت جاده ای بوده اند.

استراتژی و چشم انداز
سلام امداد خودرو چالوس

جاده چالوس به دلیل اینکه سالانه حدود 20 میلیون مسافر از آن عبور می کند. یکی از محور های جاده ای پر ترافیک شمال کشور محسوب می شود. امداد خودرو شمال سعی کرده است تا با تیم های مجرب و کاردان در این زمینه به تقسیم نیرو های امدادی در سراسر جاده اقدام مناسب را انجام دهد تا کمک رسانی به مردم عزیز در کمترین زمان ممکن صورت گیرد. 

سلام امداد خودرو چالوس سعی کرده است با ایجاد دسترسی به کارشناسان از طریق وب سایت زمینه ارائه خدمات را سریعتر و در کمترین زمان ممکن برای همه عزیزان فراهم نماید.